Om Mina Tjänster

Vår story

Bolagsuppgifter

Mina Tjänster Sverige AB

Org.nummer: 556967-5449

Kungstorget 7, 411 17, Göteborg

kontakt@minatjanster.se

Om bolaget

Mina Tjänster Sverige AB
Org.nummer: 556967-5449
Kungsgatan 56, 411 08, Göteborg
kontakt@minatjanster.se

www.minatjanster.se

Vision

Vi vill förändra hur personer över hela världen hanterar sina abonnemangstjänster. Allt för att ge moderna konsumenter bättre information och mer kontroll över sin privatekonomi.

Historien om Mina Tjänster tar sin början i kassakön på ICA. När Joakim Sjöblom ska betala sina matvaror inser han att det är slut pengar på betalkortet. Flera abonnemangsstjänster har oväntat debiterat kontot, och Joakim blir frustrerad...

LÄS HELA HISTORIEN

Bloggen

Sidkarta

© Copyright Mina Tjänster AB 2017

Vad är Mina Tjänster?

Mina Tjänster är en kostnadsfri app som ger dig bättre koll på dina abonnemangskostnader.

Med hjälp av Mobilt BankID hittar appen alla abonnemang som du betalar för och visar dem i en tydlig översikt. I appen kan du enkelt byta till billigare alternativ eller säga upp abonnemang du inte vill ha kvar.

Med över 170 000 användare är Mina Tjänster idag en av Sveriges populäraste ekonomiappar

Om Mina Tjänster

Mina Tjänster är en kostnadsfri app som ger dig bättre koll på dina abonnemangskostnader.

Med hjälp av Mobilt BankID hittar appen alla abonnemang som du betalar för och visar dem i en tydlig översikt. I appen kan du enkelt byta till billigare alternativ eller säga upp abonnemang du inte vill ha kvar.

Med över 170 000 användare är Mina Tjänster idag en av Sveriges populäraste ekonomiappar

Vad är Mina
Tjänster?

Följ oss i sociala medier

Pålitligt

Enkelt

Säkert

Enkelt

Vi vill göra det enkelt för dig att hantera dina abonnemang.

Pålitligt

Du kan lita på att vi ger dig objektiva och pålitliga rekommendationer.

Säkert

Vi skyddar din data och integritet med högsta möjliga säkerhet.

Kontakta oss

Så många kronor hjälpte vi användare att spara under 2016 på att förbättra sina abonnemang och säga upp onödiga tjänster.

VAD KAN DU FÖRBÄTTRA?

Vill du bli en del av vår familj?

Vi letar ständigt efter talangfulla personer med hjärtat på rätt ställe. Har du stora ambitioner och vill bidra till vår resa mot förenklad privatekonomi? Hör då av dig till oss på framtid@minatjanster.se.

Jonas Karles

jonas@minatjanster.se

Linus Norman

linus@minatjanster.se


Fredrik Christenson

fredrik@minatjanster.se


Älskar du funktionell programmering och att lösa komplexa problem? Då är vi rätt arbetsplats för dig. Hos oss har du friheten att lösa problem på ditt eget sätt, tillsammans med ett engagerat team.

Tech Lead

LÄS MER

Vår vision

Vi vill förändra hur personer över hela världen hanterar sina abonnemangstjänster. Allt för att ge moderna konsumenter bättre information och mer kontroll över sin privatekonomi.

Vår story

Historien om Mina Tjänster tar sin början i kassakön på ICA. När Joakim Sjöblom ska betala sina matvaror inser han att det är slut pengar på kontot. Flera abonnemangsstjänster har oväntat debiterat kontot, och Joakim blir frustrerad...

Just nu söker vi

LÄS MER OM VÅR FAMILJ

Fredrik
Christenson

Linus
Norman

Jonas
Karles

Vill du bli en del av vår familj?

Vi letar ständigt efter talangfulla personer med hjärtat på rätt ställe. Har du stora ambitioner och vill bidra till vår resa mot förenklad privatekonomi? Hör då av dig till oss på framtid@minatjanster.se.

Just nu söker vi

Älskar du funktionell programmering och att lösa komplexa problem? Då är vi rätt arbetsplats för dig. Hos oss har du friheten att lösa problem på ditt eget sätt, tillsammans med ett engagerat team.

Tech Lead

LÄS MER

Vi använder cookies för att förbättra användarupplevelsen. Läs mer här.


Vår familj

Mina Tjänster är ingen vanlig arbetsplats. Vi är en värderingsstyrd familj där alla brinner för att skapa värde för våra användare.

Marielle Kristiansson

marielle@minatjanster.se

Joakim Sjöblom

joakim@minatjanster.se


Lena Carlsson

lena@minatjanster.se


Vår familj

Mina Tjänster är ingen vanlig arbetsplats. Vi är en värderingsstyrd familj där alla brinner för att skapa värde för våra användare. 

Marielle
Kristiansson

Hongchao
Liu

Lena
Carlsson

Joakim
Sjöblom

E-post

Kungstorget 7
411 17
Göteborg

Adress

Telefon

Facebook messenger

Chatta med oss

Tillbaka

Simon Nielsen

simon@minatjanster.se

Clobbe Norman

clobbe@minatjanster.se


Robin Hammaräng

robin@minatjanster.se


Simon
Nielsen

Zhe
Li

Robin Hammaräng

Clobbe
Norman

Redoine El Bachiri

red@minatjanster.se

Christoffer Pettersson

christoffer@minatjanster.se


Marcus Lönnberg

marcus@minatjanster.se


Patrik
Boström

Marcus
Lönnberg

Christoffer Pettersson

Redoine
El Bachiri

Vi vill göra det enkelt för dig att hantera dina abonnemang.

Du kan lita på att vi ger dig objektiva och pålitliga rekommendationer.

Vi skyddar din data och integritet med högsta möjliga säkerhet.

Följ i sociala medier

Bloggen

Mina Tjänster Sverige AB
Org.nummer: 556967-5449
Kungstorget 7, 411 17, Göteborg
kontakt@minatjanster.se

www.minatjanster.se

Bolagsuppgifter

Sidkarta

Niklas Logren

niklas@minatjanster.se


John Olofsson

john@minatjanster.se

John
Olofsson

Niklas
Logren

Våra värderingar

Våra värderingar

Patrik Boström

patrik@minatjanster.se

×
Startsidan Kontakt Säkerhet Press Partner